Každé LETO nové ZÁŽITKY

Garantované cestovateľské zážitky v angličtine !

Viac ako 650 detí s nami objavuje svet po anglicky v lete. Jedinečné zážitky, ponorenie v angličtine od rána do večera si deti na SAFARI naozaj zamilujú !

Anglický SAFARI tábor je autentický príbeh, inšpirovaný zážitkami mojich detí a našim rodinným životom v Afrike, blízkom východe a Ameriky viac ako 10 rokov.

SAFARI tábor je autentický príbeh, inšpirovaný zážitkami mojich detí a našim rodinným životom v Afrike, blízkom východe a Ameriky viac ako 10 rokov.

Myšlienka SAFARI tábora ako aj jeho obsah vznikol v spolupráci s mojimi dvoma deťmi, pre ktoré sa popri slovenčine stala angličtina druhým materinským jazykom a svet popri Slovensku druhým domovom. Moje deti, Ema a Gregor, vás prevedú objavovaním SAFARI a Afriky spoločne s medzinárodným tímom učiteľov. Náš expat life je multikulturálny a je neustálou inšpiráciou pre každé leto predstaviť novú kultúru, kontinent či konkrétnu krajinu deťom na Slovensku.

Každé leto, nová téma a nové SAFARI objavovanie.

Už 6 rokov viac ako 650 detí spoznáva svet po anglicky na Safari. Prvý ročník SAFARI tábora odštartoval v lete 2015 s viac 80 deťmi.  V roku 2016 na RIVER SAFARI sme mali viac ako 100 detí na palube.  V lete 2017 sme putovali africkou púšťou na Desert SAFARI v Egypte. V lete 2018 sme objavovali kontinenty sveta a na ten najväčší sme sa zatúlali v lete 2019 spoznávaním Indie. 

V lete 2020 sme spoznávali Čínu a ponúkli tiež anglický SAFARI tábor  úspešne v 2 formátoch – osobný aj online. Deti si oba formáty SAFARI obľúbili a tak vďaka online sa k nám pridávajú deti z celého Slovenska. Odporúčame absolvovať aj 2 týždne SAFARI tábora pre lepší jazykový progres. Môžete vyskúšať osobný a aj online SAFARI formát a rozvinúť tak digitálne zručnosti svojich ratolestí potrebné pre súčasnosť aj budúcnosť.

V lete 2021 sa chystáme v angličtine objavovať juhoamerický kontinent, kde futbal je národný šport. Prebádame Amazonský prales, zažijeme skutočný karneval a ochutnáme tie pravé tradičné brazílske jedlá. Pripútajte sa, spolu strávime 40 hodín ponorení do angličtiny v super zábavno-vzdelávacom programe ušitom na mieru deťom veku 7-12 rokov so skvelými native lektormi.

Korona leto 2021 

Sledujeme nariadenia vlády a veríme, že sa za sprísnených hygienických podmienok anglický tábor SAFARI uskutoční v lokalite Bratislava pre vekovú kategoriu 7-12 ročných. 

Predpokladáme výrazne obmedzené kapacity počtu detí, preto odporúčame registráciu, čo najskôr. Neobávajte sa neistej korona situácie, garantujeme 100% storno pri zrušení tábora 2 týždne pred začiatkom. Máme pripravenú aj alternatívnu online verziu, ak by to bolo úplne nevyhnutné.

Pre deti veku 4-6 rokov letný anglický SAFARI tábor toto leto nepripravujeme, veríme, že sa uvidíme v lete 2022. 

V lete 2021 ponoríme do angličtiny deti osobne aj online. Vyberte si formát, aký Vám vyhovuje a my Vám zaručíme, že deti zabavíme a aj angličtinu naučíme. 

Základné informácie

Prihlásenie na program

Prihlásenie na program

Prihlásenie

Vyberte si termín Letný Anglický tábor SAFARI.

Povedali o nás rodičia

Deti milujú naše programy

Autentickosť

SAFARI camp je zostavený na autentickej skúsenosti, ktorú sme zažili spolu s mojimi deťmi na safari v Afrike a nášho spoločného života na juhu afrického kontinentu, blízkeho východu a Ameriky. Naše denné osobné stretnutia s inými kultúrami je inšpiráciou priniesť každý rok deťom na Slovensko nové zážitky. 

Poslanie

SAFARI tábor má ambíciu vytvoriť multikulturálny a multilingválny priestor, aby deti zažili osobnú skúsenosť s rôznorodosťou sveta, jazykov, kultúr a učili sa vzájomnej tolerancii a otvorenosti.

Prístup

Vaše dieťa prirodzene vtiahneme do učenia cudzieho jazyka, spontánne ho bude motivovať čisto anglické prostredie počas celého dňa a celého týždňa. Vítané sú deti rôznej jazykovej úrovne, od začiatočníkov až po rodených anglicky hovoriacich detí, ktoré máme na tábore každoročne. SAFARI tábor motivuje deti spontánne a prirodzene komunikovať anglicky bez rozpakov, frustrácie, či zábran.

Stimulácia

Okrem angličtiny budú Vaše dieťa vďaka SAFARI príbehu stimulovať aj rôzne hudobné, športové a umelecké aktivity, ktoré poskytnú ratolestiam mnohé motivujúce podnety. SAFARI tábor inšpiruje deti objavovaniu a spoznávaniu sveta za hranicami ich každodenného života. SAFARI tábor rozvíja adaptabilitu a buduje sebavedomie dieťaťa.