Online anglické programy

ONLINE Inovatívne vzdelávacie anglické programy pre deti veku 7-12 rokov z pohodlia domova. Zábavné, edukačné a interaktívne plné konverzácie s individuálnym prístupom a vyškolenými lektormi na Online výuku.

Educating for the Future – Vzdelávame deti pre budúcnosť.

SAFARIcamp ponúka anglické inovatívne vzdelávacie programy aj ONLINE pre deti v lete aj počas školského roka. Inšpirujeme sa vzdelávacími medzinárodnými štandartami a praxe v zahraničí, primárme anglicky hovoriacich krajín (USA,UK).

Naše anglické live ONLINE programy Juniors,pripravujeme v spolupráci s našim partnerom The Bridge – English Language Centre www.thebridge.sk

 

Kvalitne, pohodlne, bezpečné pre Vaše deti

Priamo z domu deti zažijú interaktívny, zábavný virtuálny program v angličtine naživo s anglickým lektorom, ktorého si deti zamilujú. Deti ponoríme do angličtiny intenzívne počas školského roka aj cez prázdniny. Aj pri online výuke garantujeme náš jedinečný vzdelávací prístup založený na „full English Immersion“. 

Ako to ONLINE vyzerá?

Informácie o ONLINE anglických programoch

Spolu s partnerom The Bridge sme pre deti veku 7-12 rokov pripravili 2 anglické programy ONLINE.

1. ONLINE English Immersion Club Juniors – ponorení v angličtine pravidelne a intenzívne celý šk.rok !

ONLINE anglický vzdelávací program ponorí deti do angličtiny, intenzívne a pravidelne  2x týždenne v 90 minútovom bloku, celkovo 3 hodiny týždenne aktívnej anglickej komunikácie. Deti sa učia angličtinu cez výuku predmetov Literacy- Numeracy-Science. Získajú praktickú slovnú zásobu v daných predmetoch, ako aj schopnosť aktívne a spontánne komunikovať v angličtine. Aktívnu komunikáciu, interakciu a individuálny cielený prístup zabezpečí malá skupina 6-8 detí. Vhodné pre všetky jazykové úrovne detí. Tento intenzívny a pravidelný program naučí deti myslieť a komunikovať anglicky. Online formát zahrňa totožný anglický obsah English Immersion Clubu, ktorý prebieha aj osobne, 1x týždenne v priestoroch The Bridge.

2. ONLINE Safaricamp Juniors – ponorení v angličtine aj počas leta !

Uspešný letný Safaricamp sme prezliekli aj do  interaktívneho online formátu anglického SAFARI tábora. Zábavný týždenný Online Safaricamp trvá 3 hodiny denne s vyškolenými lektormi špeciálne na oblasť online výuky angličtiny. Môžete si vybrať ranný program od 9-12 hod. alebo poobedňajší od 14-17 hod.

Odporúčame zúčastniť sa 2 týždňov, aby sa dosiahol lepší vzdelávací efekt a progres u detí a upevnili priateľstvá ! 2 týždne online verzie predstavuje vlastne týždňový obsah, ak by sa deti účili v celodennon táborovom osobnom formáte.

Termíny pre Online English Immersion Club na 2020-21 : 

Pondelky a Stredy od 15-16.30 hod.  

Termíny pre Online SAFARI 2021:

Pre Vás pripravujeme. 

2020-21 Ceny pre English Immersion Club 

Štandartná cena :  114 euro /12 hodín/mesačne

Zľavnená cena pre partnerov, zamestnancov partnerov :  102 euro / 12 hodín/ mesačne

Cena pre Dvoch, súrodenci alebo kamaráti : 102 euro / 12 hodín / mesačne

 

2020 Safaricamp Cena za 1 týždeň online SAFARI je 85 euro a za 2 týždne je 149 euro.

The Bridge 

Radka Vajglerova 0948 104 916

kurzy@thebridge.sk

Prihlásenie

Online vzdelávací program v angličtine
pre deti vo veku 7-12 rokov