Viem, si predstaviť, že po tomto online šk. roku mnohí už o online vzdelávaní nechcú viac počuť. Veľa žiakov a rodičov s online vzdelávaním nemajú najlepšiu skúsenosť.

Faktom však je, že online vzdelávanie zostane  súčasťou života nás všetkých, vrátane našich detí. Ak sa online vzdelávanie správne realizuje dosahuje dobré výsledky v napredovaní u detí aj dospelých hlavne pri získavaní vedomostí ako aj zručností,  samozrejme, už menej v oblasti sociálnych a soft zručností, preto budúcnosť vzdelávania bude hybrid – kombinácia online a osobného prístupu. Ako rodičia denne riešime dilemu udržania správnej rovnováhy medzi časom detí strávenom online a off line – už tomu inak nebude a ani v lete.

Safaricamp minulé leto ponúkol deťom anglický letný tábor, Safari, aj v online formáte. Na online výuku vyškolení zahraniční lektori sprevádzali deti putavým, interaktívnym programom – deti ponorené v angličtine tancovali, spievali, vybehli na čerstvý vzduch, vytvárali veci, o ktorých sa učili … kolaborovali navzájom v skupine, v dvojici ako aj priamo s lektorom… počuli sme všetky emocie … smiech, prekvapenie, bolo aj ticho ako aj veľmi hlučno … presne tak ako to na zábavnom tábore má asi vyzerať. Neveríte ? pozrite si to TU ako Online vzdelávanie pre deti naozaj vyzerá. Kvalitne pripravené online vzdelávanie dokáže byť naozaj interaktívne a zábavné, a vie poskytnúť kvalitný vzdelávací obsah, ktorý deti zaujme a zároveň aj rozvinie ich jazykové, digitálne, ako ďalšie kľúčové zručnosti pre život.

Ponúkam Vám aj názor Safari rodiča, nebol úplne presvedčený, či si syn užije online angličtinu a tu je reakcia : ” Geniálny nápad poskytnúť deťom od veku 7 rokov tento online formát. Môjho syna program veľmi bavi, hlavne aj to, že je angličtina spojená aj s vyrabaním veci, to má veľmi rád. Som rada, že aktívne strávi zmysluplný čas ponorený v angličtine.”

Ak plánujete ako ja svojim deťom aktívne leto plné pohybu na čerstvom vzduchu a hlavne s kamarátmi, s čo najviac interakciami, aby si rozvíjali svoje sociálne zručnosti,  môžete im do programu vložiť trochu zábavného Safari Online vzdelávania, bude to dobrý príklad hybrid vzdelávacieho a rodičovského prístupu. Deti strávia zmysluplný online vzdelávací čas, ktorý by možno strávili online aj tak avšak s iným, možno nie ideálnym obsahom. Čo poviete ?

Či sa rozhodnete pre SAFARI online alebo offline, alebo ich skombinujete, my Vám zaručíme, že deti zabavíme aj angličtinu naučíme. Tešíme sa na cestovanie toto leto v angličtine s Vašimi deťmi.

Tak neváhajte, registrujte sa už dnes TU.

Viac o SAFARI anglickom, letnom tábore TU.

Vyskúšajte toto leto SAFARI online. Interaktívny zábavný program pre deti 7-12.

Sledujte nás na FB či Instagrame.

Luba Fabryova, zakladateľka inovatívnych vzdelávacích programov pre deti 4-12 rokov.

www.safaricamp.sk

Komentáre