Letné garantované cestovateľské zážitky pre deti v angličtine

 Už 6 rokov viac ako 650 detí veku 4-12 spoznáva svet po anglicky na Safari, jedinečnom dennon anglickom tábore. Prvý ročník SAFARI tábora odštartoval v lete 2015 s viac 80 deťmi.  V roku 2016 na RIVER SAFARI sme mali viac ako 100 detí na palube.  V lete 2017 sme putovali africkou púšťou na Desert SAFARI v Egypte. V lete 2018 sme objavovali kontinenty sveta a na ten najväčší sme sa zatúlali v lete 2019 spoznávaním Indie. V lete 2020 sme spoznávali Čínu a ponúkli tiež anglický SAFARI tábor  úspešne v 2 formátoch – osobný aj online. Deti si oba formáty SAFARI obľúbili a tak vďaka online sa k nám pridávajú deti z celého Slovenska. Odporúčame absolvovať aj 2 týždne SAFARI tábora pre lepší jazykový progres. Môžete vyskúšať osobný a aj online SAFARI formát a rozvinúť tak digitálne zručnosti svojich ratolestí potrebné pre súčasnosť aj budúcnosť.

Ani korona nás neodradí .V lete 2021 garantujeme skvelé cestovateľské zážitky deťom na celom Slovensku. Na Safari sa chystáme v angličtine objavovať juhoamerický kontinent, kde futbal je národný šport. Prebádame Amazonský prales, zažijeme skutočný karneval a ochutnáme tie pravé tradičné brazílske jedlá. Pripútajte sa, spolu strávime 40 hodín ponorení do angličtiny v super zábavno-vzdelávacom programe ušitom na mieru deťom veku 7-12 rokov so skvelými zahraničnými lektormi.

Safari, už viac ako 6 rokov pomáha deťom komunikovať anglicky prirodzene a s radosťou. Dobehnite zameškanú angličtinu a doprajte Vašim deťom skvelé cestovateľské zážitky aj toto korona leto.

Tak neváhajte, registrujte sa už dnes TU.

Viac o SAFARI anglickom, letnom tábore TU.

Vyskúšajte toto leto SAFARI online. Interaktívny zábavný program pre deti 7-12.

Sledujte nás na FB či Instagrame.

Info : safaricampslovakia@gmail.com

Komentáre