V našom Safari prieskume až 47% rodičov priznalo, že od vypuknutia epidémie a začiatku učenia sa v domácom prostredí venujú ich deti angličtine menej času ako pred „koronou“.  Využite toto leto a dobehnite zameškanú angličtinu detí na SAFARI, anglickom letnom tábore pre deti od 7-12 rokov. Tento jedinečný tábor organizujeme v lokalite Bratislava a máme aj skvelú  interaktívnu online SAFARI verziu anglického tábora pre deti na celom Slovensku. Chceme, aby letná zábava v angličtine bola dostupná pre všetky deti na Slovensku.

Zahraniční lektori ponoria deti do angličtiny intenzívne na celý týždeň cez zábavný vzdelávaci program spoznávania sveta a inej kultúry. Každé leto, nová krajina a nekonečné zážitky v angličtine.

“Už sa chcem učiť anglicky len ako na Safari ” , hovorí Danko zo Safari tábora.

Ako sa učia deti angličtinu na SAFARI ?

Vo všetkých SAFARI programoch, letných aj počas šk.roka používame výlučne metodu výuky angličtiny tzv. full English Immersion, ďalej FEI alebo “učenie jazyka cez jazyk.“

Toto je jedna z najefektívnejších spôsobov učenie sa cudzieho jazyka, veľmi podobná učeniu sa rodného jazyka. Veľmi dobre funguje práve u detí, ktoré sú prirodzene otvorené učeniu sa a teda novú situáciu v anglicky hovoriacom prostredí zvladajú  zvyčajne s úsmevom, pozorovaním, načúvaním a následným rýchlym napodobňovaním. Jazyk sa tak neučia cez memorovanie slovíčok a gramatiku, ale sa angličtinu učia používať v kontexte danej aktuálnej situácie cez frázy a vetné spojenia, skrátka učia sa jazyk cez jazyk, podobne ako sa učili materinský jazyk.

Mnohé  bilinguálne krajiny ako Kanada, anglicko-francúzska   alebo multilinguálne krajiny  ako Švajčiarsko, nemčina-francúština – taliančina učia deti jazyky práve pomocou FEI  už celé generácie veľmi úspešne od útleho veku.

Safari, už viac ako 6 rokov pomáha deťom komunikovať anglicky prirodzene a s radosťou.

Tak neváhajte, registrujte sa už dnes TU.

Viac o SAFARI anglickom, letnom tábore TU.

 

Vyskúšajte toto leto SAFARI online. Interaktívny zábavný program pre deti 7-12.

Sledujte nás na FB či Instagrame.

Luba Fabryova, zakladateľka Safaricamp

Komentáre