Nový anglický program pre deti Online aj In-Person.

Po úspešnom anglickom lete s viac ako 140 SAFARI girls and boys, spúšťame nový jedinečný anglický program, English Immersion Club -Juniors pre deti 7-12 v spolúpráci so SAFARI partnerom The Bridge. Možete si vybrať pohodlie z domu a ponoriť deti do angličtiny intenzívne a pravidelne ONline s vyškoleným lektorom na online výuku. Ak preferujete In-Person výuku angličtiny Vaše deti radi Vás uvidíme v jazykovom centre The Bridge v centre mesta Bratislavy.

Angličtina Inak.

ENGLISH Immersion club – inovatívne popoludnie v angličtine. Poskytne Vášmu dieťaťu príležitosť PRAVIDELNE, INTENZÍVNE a PRIRODZENE fungovať v anglicky hovoriacom prostredí. Časový úsek 3 hodín intenzívnej angličtiny je dôležitý. Dáva dostatočný priestor sa deťom preklopiť zo slovenčiny do angličtiny a naozaj začať myslieť a komunikovať anglicky efektívne a prirodzene.

Tento program je skvelý začiatok výučby angličtiny pre deti ale aj vynikajúce doplnenieku školskej výuky angličtiny, ak naozaj chcete, aby Vaše deti vedeli komunikovať anglicky.

Vzdelávame pre budúcnosť 

V tomto programe sa deti ponoria do angličtiny cez zábavnú a interaktívnu výuku  predmetov Literacy – Numeracy – Science. Inšpirujeme sa používanými medzinárodnými vzdelávacími štandartami primárme anglicky hovoriacich krajín. Zameranie na tri vybrané  predmety je cielené, sú totiž základom budúcich povolaní našich detí. 

Všetky aktivity v programe sú starostlivo plánované tak, aby sme dosiahli, čo najlepší učiaci efekt a zároveň malo dieťa z angličtiny radosť. Náš prístup je individuálny a tiež berieme do úvahy aj charakter, schopnosti, potenciál a záujmy detí v programe. Enjoy.Learn.Grow. sú hodnoty, na ktorom sú postavené všetky anglické SAFARI programy pre deti. Deti zaujmeme, aby mali radosť a chuť na angličtinu, lebo len Deti zaujmeme, aby mali radosť a chuť na angličtinu, lebo len vtedy sa ju naozaj učia a len vtedy im zostane ako zručnosť do života, ktorú budú aj naďalej prirodzene používať a aktívne rozvíjať sami.

Chcete vediet viac o našom anglickom programe ? 

Angličtina pohodlne z domu – ONline anglické programy

Aktuálne termíny a registrácia TU.

Kontakt pre ďalšie informácie :

kurzy@thebridge.sk

0908 104 916

Komentáre