Zdravie a bezpečnosť detí na SAFARI . Tešíme sa, že sa Slovensko otvára a súčasné COVID nariadenia nám umožnia realizovať letné denné anglické tábory vo všetkých 4 lokalitách. SAFARI camp bude v týchto lokalitách a zariadeniach plne dodržiavať prísne hygienické, zdravotné predpisy lebo zdravie našich detí je prvoradé.

Skvelý denný SAFARI program v angličtine celý týždeň . Máme pripravený super zaujímavý cestovateľský program v angličtine. Toto leto sa deti prenesú do Číny. Spoznajú život pandy bez rodičov, svoje meno prepíšu do čínskych znakov, uvaria ryžu a vyskúšajú aj “chopsticks ….. cez Tik-Tok time prejavia svoj talent v športe, hudbe či tanci … a všetky zážitky z každého dňa im zostanú v SAFARI žurnále … ponorení v angličtine plných 5 letných dní v malých skupinách so skvelým skúseným lektorom.

Kombinujte denný tábor aj s ONLINE verziou Safaricamp

Spustili sme aj online verziu SAFARI campu, pre deti veku 8-12. Online verzia môže byť super doplnením off line verzie,  hlavne ju deti absolvujú kdekoľvek budú prázdninovať doma, u babky …. kdekoľvej budete … ráno sa prepnú do angličtiny a po obede sa venujú čomu len chcú ….

Deti v online SAFARI formáte nadviažu na to, čo sa naučili na dennom tábore a viac sa možu sústrediť na používanie jazyka a novej slovnej zásoby, aktívnej konverzácií a komunikácií v angličtine. Dodotočne online verzia ponúka rozvoj digitálnych zručností detí – skills for the future.

Jazykový progres zaručený .Určite odporúčam kombinovať off line aj online verziu, aby deti strávili, čo najviac času aktívnou komunikáciu v angličtine. Pre výrazný jazykový progres sa zvyčajne odporúčajú min. 2-3 týždne ponorenia  sa do cudzieho jazyka. 

Táborová poradňa pre rodičov . Chcete sa dozvedieť viac o online SAFARIcampe ? Pripravili sme ZOOM táborovú poradňu, kde sa môžete spýtať čokolvek vás zaujíma a zažiť s nami interaktivitu v online svete.

Registrácia na letný anglický tábor, Safaricamp, pokračuje v 4 lokalitách a termínoch TU

Spoznajte jedinečný anglický tábor SAFARIcamp.

Komentáre