Safaricamp je na leto pripravený vo formáte Online ako aj Offline, aby sme dali príležitosť všetkým deťom zažiť cestovanie svetom v angličtine aj v tomto neistom období korony.

Stretneme deti na SAFARI osobne v 4 lokalitách

Sledujeme nariadenia vlády a veríme, že sa za sprísnených hygienických podmienok SAFARI uskutoční v 4 lokalitách PRE malých a PRE veľkých. Predpokladáme výrazne obmedzené kapacity počtu detí, preto odporúčame registráciu čo najskôr.  Pripravený je super zábavno-vzdelávací program v angličtine, celkovo 40 hodín angličtiny, ušitý na mieru pre jednotlivé vekové skupiny :  Early Explores: vek 4-7, Junior Explores : vek 7-10 a Explores : vek 10-12.

Pohodlne a bezpečné ONLINE vzdelávanie si deti zamilujú

V spolupráci s theBridge sme pripravili aj interaktívny ONLINE SAFARIcamp  pre 8-12 ročné deti. Týždenný Online Safaricamp trvá 3 hodiny denne plný konverzácií a interaktivity v skupinách aj individuálne s lektorom vyškoleným špecialne na online výuku. Každá minúta programu je naplánovaná tak, aby deti strávili super čas s kamarátmi a skvelými aktivitami ponorení v angličtine ako aj rozvinuli svoje digital skills.

Môžete si vybrať ranný program od 9-12 hod. alebo poobedňajší od 14-17 hod. Odporúčame zúčastniť sa 2 týždňov, aby sa dosiahol lepší vzdelávací efekt a progres u detí. 2 týždne online verzie predstavuje vlastne týždňový obsah, ak by sa deti účili v celodennon táborovom osobnom formáte. 

Cena za 1 týždeň online SAFARI je 85 euro a za 2 týždne je 149 euro.

Registrácia na online aj  offline letný anglický tábor, Safaricamp, pokračuje bez poplatkov a záloh v 4 lokalitách a termínoch TU

Viac info o anglickom tábore nájdete na SAFARICAMP

Learn English all year long with Safaricamp.Enjoy.Learn.Grow.

Komentáre